تبلیغات
همسنگری 110 - نیروی انتظامی تشکر تشکر !!!!!
تا زنده ایم سنگر را حفظ خواهیم کرد

نیروی انتظامی تشکر تشکر !!!!!

پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390 05:25 ب.ظ

نویسنده : عباس قدیمی

«گویند : منصور که بر سر دار بود هرکس سنگی میزد و منصور میخندید. ناگاه وقتی یک نفر گلی زد منصور گریست . از منصور پرسیدند :چرا این همه سنگ زدند، خندیدی ولی او که گل زد گریستی ؟  منصور گفت: چون آنان که سنگ میزدند نمیدانستند و میزدند و بخاطر ایمانشان بود ولی او که گل زد میدانست و از روی علمش زد ....»

بعد از ماجرای فتنه ی 88 و ورود مستقیم نیروهای جان بر کف و بی ریای بسیج در کنار نیروی انتظامی شاید این اولین باری بود که نیروی انتظامی وارد عمل شد و یه تقدیر عملی از برو بچه های بسیجی کرد و خستگی رو از تن این جوون ها در  !!! بله درست حدث زدید ماجرای بازی پرسپولیس و الاتحاد عربستان و استقبال بی نظیر جوون های ایرانی از بازیکن های عربستان و سربلندی امت حزب الله توی این بازی !!

تا اون روز فکر میکردم درسته که یکی از وظایف  نیروی انتظامی حفاظت از مهمان های خارجیه ولی وقتی مهمان خارجی نماینده ی دولتی باشه که نه تنها مسلمان نیست که ضد اسلام و ضد شیعه است اون وقت وضع فرق میکنه و اینجا تعصب دینی اجازه نمیده که آروم بشینه و هیچی نگه ولی .... ولی مثل اینکه برخی از آقایون نیروی انتظامی وقتی که کلاه ضد شورشون رو به سر میذارن دیگه همه رو به چشم اغتشاش گر میبینن و به خودشون اجازه میدن هر رفتاری رو بکنن آخه یکی نبود بگه آخه با معرفت ! این همون بسیجی هست که تو ایام فتنه تو رو تنها نگذاشت و خیلی جاها هم ....  بگذاریم وبگذریم  فقط نمیدونم که بروبچه های با معرفت نیروی انتظامی کینه ی کدوم ماجرا رو از بچه بسیجی ها داشتن که اینجوری برخورد کرده ؟ به هرحال حزب اللهی جماعت حاضره از خودی کتک بخوره ولی ندای عدالت طلبیش خاموش نشه بالاخره بحرین الان نماد غیرت ماست و هرکس غیرت داره حاضره برای بحرین هر کاری بکنه !!!!!!

به هر حال این بار نوبت نیروی انتظامی که الان باید در جایگاه پاسخ گویی در بیاد و جواب امت حزب الله رو بده .....

 

 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بسیج ، بسیجی ، امت حزب الله ، نیروی انتظامی ، عربستان ، بحرین ،
آخرین ویرایش: - -