تبلیغات
همسنگری 110 - ما خشونت طلبیم !!!!
تا زنده ایم سنگر را حفظ خواهیم کرد

ما خشونت طلبیم !!!!

جمعه 16 اردیبهشت 1390 03:02 ب.ظ

نویسنده : عباس قدیمی

هفته پیش که با برو بچه های  بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران برای برگزاری مراسم هیئت رفته بودیم جلوی سفارت بحرین قرار بر این بود که بعد از عزاداری  و سخنرانی حاج احمد آقای پناهیان بچه ها سنت فراموش شده ی پذیرایی از سفارت خونه ها با کوکتل و تخم مرغ و .... رو اجرا کنند . وقتی برنامه شروع شد ، دوتا از سران این برنامه پذیرایی برا اینکه قضیه خیلی تابلو نشه و نیروهای خدوم نیروی انتظامی یه حال اساسی بهشون ندن و بلایی شبیه  قضیه ی ورزشگاه آزادی سرشون در نیارن ، به صورتشون ماسک زده بودن و مقابل در سفارتخونه وایساده بودن و با هم قطار هاشون صحبت میکردند . وقتی قرار شد برنامه شروع بشه ، با کمال تعجب دیدم یکی از متولیان برگزاری برنامه ی هیئت با عصبانیت از اجرای برنامه ی جانبی یعنی پذیرایی از سفارتخانه  جلو اومد و ماسک یکی از بچه ها رو برداشت و شروع کرد به اعتراض کردن که چرا این کارها رو میکنید ؟    تا اینجای کارخیلی برام تعجبی نداشت چون بالاخره متولی برنامه بود و حق داشت نگران باشه تعجبم جایی بود که یکدفعه برگشت و به همون کسی که ماسکش رو برداشته بود گفت :«همین کارها رو میکنید که به ما میگن خشونت طلب»! راستش وقتی شنیدم انگار آب یخی رو من ریخته شد البته اون کسی که ایشون بهش این حرف رو زد ظرفیتش بالاتر از این حرف ها بود و به قول معروف فحش خورش ملس بود ولی راستش من بهم برخورد ولی نه بخاطر جنبه های شخصی مسئله شاید این یه جورایی نمک ناشناسی بود !!

با خودم گفتم چرا باید اینجوری باشه ؟چرا شلیک کردن نیروهای سعودی از فاصله یک متری به جوون بحرینی رو زود از یاد میبریم ؟ چرا خراب کردن مسجد وحسینیه ی شیعیان رو با بی تفاوتی ازش عبور میکنیم یا اینکه کمتر به چشمون میاد ولی کارهای یه عده جوون عدالت خواه رو مصداق خشونت میدونیم ؟ چرا انتقال مردم بحرین برای شکنجه و زندانی کردن رو به کشوری که هیچ ربطی هم بهش نداره و فقط برای شیعه کشی اومده رو  مصداق خشونت نمیدونیم ولی حالا که یه عده اومدن یه گوشه از کارایی که اون از خدا بی خبرها با مسلمون ها میکنن رو سر خودشون بیارن و بهشون بفهمونن که هنوز یه عده هستن که جلوی این ها وایسن رو مصداق خشونت طلبی میدونیم ؟ این عین بی انصافیه !  عین بی انصافی !

ولی بعدش با خودم گفتم عیبی نداره بذار هرچی میخوان بگن، بگن! امت حزب الله با این چیزها کوتاه نمیاد و تا آخر وایساده و حتی اگه یه روزی آقا دستور بده که باید برای دفاع از مردم بحرین به  اونجا رفت و اسلحه به دست گرفت با جون و دل لبیک میگه ؟ حزب الله با خدا معامله میکنه نه با اشخاص هرکس میخواد خوشش بیاد ، بیاد و هرکس هم نمیاد ..... خب نیاد

اگه با این چیز ها امت حزب الله خشونت طلب میشه خب باشه بذار بشه مهم اینه که به اعتقاد خودش که همون مبارزه با ظالم عمل کنه ؟                                               

         پیاپی بکش جام و سرگرم باش               بهل گر بگیرند بیکارها
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بحرین ، سفارتخانه ، سفارت بحرین ، عدالت خواهی ، امت حزب الله ، امام خامنه ای ، خشونت طلبی ،
آخرین ویرایش: جمعه 16 اردیبهشت 1390 04:13 ب.ظ