تبلیغات
همسنگری 110 - بیداری اسلامی و خلسه ی حزب الله
تا زنده ایم سنگر را حفظ خواهیم کرد

بیداری اسلامی و خلسه ی حزب الله

یکشنبه 25 اردیبهشت 1390 11:32 ق.ظ

نویسنده : عباس قدیمی

 

چند روز پیش که با برو بچه های دانشگاه رفته بودیم به پابوس سلطان طوس و اونجا نایب الزیاره ی همه ی دوستان هم بودیم، قرار براین شد با توجه به لزوم تبیین بیداری اسلامی ، برنامه های فرهنگی اردو به این سمت متمایل بشه و در واقع اردو محملی بشه برای تبیین این قضیه و ضمنا بتونیم جلسات هم اندیشی توی این زمینه برگزار کنیم . بگذریم از این که دو روز اول اردو هیچ کاری سر این قضیه انجام نشد بالاخره در روز سوم با کلی پیگیری و جابجایی برنامه ها ی اردو قرار بر این شد که جلسه تریبون آزاد دانشجویی در زمینه برگزار بشه . برنامه که شروع شد با کلی سر و صدا و دعوت بچه ها بالاخره یه سی نفری جمع شدن . تازه این اول کار بود . برنامه که شروع شد حالا باید با ایما و اشاره از بچه ها میخواستی که بلند بشن و نظرشون رو بگن بالاخره یه پنج نفری صحبت کردن و یه چیزایی از صحبت هاشون در اومد . اما چیزی که باعث تاسف بود ، این بود که وقتی برنامه شروع شد یه تعداد از بچه ها مشغول بازی فوتبال بودن و اصلا انگار نه انگار که مسئله، مسئله ی جهان اسلامه و امر و دستور حضرت آقا پشت قضیه است . یه تعداد دیگه از بچه ها هم انگار اومده بودن که کم خوابی هاشون رو جبران کنن و مثل بقیه ی وقتهای اردو مشغول خواب بودن .

با دیدن این قضیه خیلی دلم سوخت . آخه اگه که ما که ادعای انقلابی بودن و حزب اللهی بودنمون میشه اینجوری بی تفاوت از کنار قضایا بگذریم اونوقت چه انتظاری از بقیه داریم ؟ اگه اعتقاد داریم که امر حضرت آقا رو بی چون و چرا باید انجام بدیم و نه نیاریم ، حالا که آقا دستور داده چرا اینقدر بی تفاوت ازکنار قضیه میگذریم ؟

به نظر میرسه که یه کم باید بیشتر به عملکردمودن تو حوزه ی انقلاب اسلامی فکر کنیم و سعی کنیم مسیر رو با قدم های محکم تر و انقلابی تر برداریم . دشمن قسم خورده تا با تمام توانش با ما بجنگه پس ما هم باید نشون بدیم بچه ی انقلابیم و از نسل خمینی کبیر ...

منتظر همتون توی قرارگاه بیداری اسلامی هستیم .
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بیداری اسلامی ، حزب الله ، مقام معظم رهبری ، امام خمینی ، قرارگاه بیداری اسلامی ،
دنبالک ها: بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام ،
آخرین ویرایش: - -