تبلیغات
همسنگری 110 - بیداری اسلامی در دیدگان ولی امر
تا زنده ایم سنگر را حفظ خواهیم کرد

بیداری اسلامی در دیدگان ولی امر

یکشنبه 8 خرداد 1390 05:27 ب.ظ

نویسنده : عباس قدیمی


بسم الله...
امروز به بركت اسلام، به بركت انقلاب اسلامى، به بركت بیدارى عمومى اسلامى، یك حوادثى در منطقه دارد اتفاق مى‌افتد. مطمئناً این بیدارى مردم به نتیجه خواهد رسید؛
  یك جاهائى هم حقاً و انصافاً ظلمِ آشكار میكنند. الان در مسئله‌ى بحرین، در مسئله‌ى لیبى، در مسئله‌ى یمن، همه‌ى كسانى كه میتوانند در این قضایا داورى كنند، اگر دقت كنند، این قدرتهاى غربى را جنایتكار و مقصرِ غیرقابل اغماض خواهند شناخت..
  چون جمهورى اسلامى موضع حق را انتخاب میكند، حرفش را صریح میزند، همه‌ى حملات تبلیغاتى را برمیگردانند به طرف نظام جمهورى اسلامى. دلشان میخواست جمهورى اسلامى یك تماشاگر بى‌تفاوت باشد؛ چنین چیزى ممكن نیست، این طبیعت جمهورى اسلامى نیست. نه ملت، نه مسئولین، نه دولت، نه نخبگان سیاسى، معلوم است كه در این درگیرى ظالمانه‌اى كه از سوى مستكبرین با مردم به وجود آمده است، نمیتوانند بى‌تفاوت و تماشاگر بمانند.
  مجرم اصلى در این حوادث، بلاشك مستكبرین عالم، دستگاه استكبار بین‌المللى و شبكه‌ى صهیونیستى بین‌المللى است  جا دارد ملتهاى منطقه، دولتهاى منطقه، آنهائى كه دلشان براى حقایق میتپد، از عملكرد رژیم صهیونیستى غفلت نكنند.
  استحكام نظام جمهورى اسلامى موجب شده تیغ آنها كُند شود، بر صخره فرود بیاید. و من میخواهم بگویم این حالت صخره‌گون را ملت و دولت عزیز ما حفظ كنند. نگذارید اختلاف به وجود بیاید. نگذارید شكاف به وجود بیاید. نگذارید آنچه را كه دشمن در تبلیغات و در خباثتهاى سیاسى و تفتینهاى سیاسى میخواهد در مورد كشور ما انجام بدهد، انجام دهد.

 

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بیداری اسلامی ، انقلاب اسلامی ، مقام معظم رهبری ، ظلم ، ظلم ستیزی ، صهیونیزم ، مستکبرین ،
آخرین ویرایش: - -