تبلیغات
همسنگری 110 - انتظار من هم از دانشگاه ها همین است
تا زنده ایم سنگر را حفظ خواهیم کرد

انتظار من هم از دانشگاه ها همین است

چهارشنبه 11 خرداد 1390 10:44 ب.ظ

نویسنده : عباس قدیمی


چند وقت پیش درست همزمان با لشگر کشی رژیم منحوس آل سعود به مردم بی دفاع و مظلوم بحرین، یکی از بچه های بسیار فعال و انقلابی دانشگاه که اتفاقا از دوستای بسیار خوب من هم هست، یه کار ابتکاری و جدید انجام داد. ایشون بدون اینکه از هیچ استاد حقوقی کمک بگیره یا حتی ایده بگیره، رفته بود و تمام قوانین حقوق بشری و شورای همکاری های خلیج فارس و ... رو دقیق خونده بود و ایرادات حقوقی حمله ی آل سعود خائن به بحرین رو در آورده بود و به صورت یه نامه ی کاملا رسمی برای سفیر عربستان در ایران، اعضای شورای همکاری خلیج فارس یعنی کویت،بحرین،قطر،امارات متحده ی عربی و بحرین ، وزارت امور خارجه و بالاخره شورای عالی امنیت ملی فرستاد و توی این نامه حسابی این کار رو محکوم کرده بود اون هم به شکلی که به قول معروف مو لای درزش نمی رفت. هفته ی پیش وقتی دیدمش بهم گفت که نامه رو خدمت حضرت آقا هم فرستاده و خیلی دوست داره بدونه که نظر حضرت آقا درباره ی این کار چیه؟ البته آقا مصباح داماد حضرت آقا بهش گفته بود که آقا از ما ها همین رو میخواد و مد نظر آقا هم این تیپ کاراست. ولی اینکه که خود آقا نامه رو بخونه خیلی اهمیت داشت.
بالاخره بعد از یک هفته آقا مصباح تماس گرفت و خبر دادن که آقا نامه رو خونده. ایشون میگفت: وقتی آقا نامه رو خوندن خیلی خوشحال شدن و فرمودن که اتفاقا مد نظر من هم همین جور کاراست و دانشجو جماعت باید این تیپ کارها رو انجام بده و در واقع جهاد علمی که من از دانشگاهی ها میخوام یعنی این طور کارا.
راستش رو بخواین وقتی من خبر رو شنیدم در وهله ی اول خیلی به خودم افتخار کردم که رهبری داریم که این قدر دقیق به کوچک ترین مسائل مملکت هم اشراف دارند و رسیدگی میکنن. بعد هم خدا رو شکر کردم که دوستایی دارم که با کارهاشون دل ولی امر رو شاد میکنن. ضمنا راستش رو بخواین بعد از پنج سال دانشجو بودن تازه فهمیدم که جهاد علمی که آقا سال 84 از ما خواستن یعنی چی؟ البته این رو هم بگم که تازه مسئولیت ما سخت تر میشه چون با تایید این کار و مشخص شدن وظیفه ی ما، ما موظفیم تا خواسته ی آقا رو هر طوری هست انجام بدیم .  

 


 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: حضرت آقا ، بحرین ، آل سعود ، شورای همکاری خلیج فارس ، دانشجو ، جهاد علمی ، دانشگاه ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 11 خرداد 1390 10:57 ب.ظ