تبلیغات
همسنگری 110 - خامنه ای خمینی دیگر است
تا زنده ایم سنگر را حفظ خواهیم کرد

خامنه ای خمینی دیگر است

یکشنبه 15 خرداد 1390 08:00 ق.ظ

نویسنده : عباس قدیمی

نسل اول انقلاب هیچگاه 14 خرداد سال 68 را از یاد نخواهد برد. روزی که دیگر امام امت در میان آن ها نبود. امامی که تا آن روز دستان پر حرارتش، گرمی بخش دستان طفل نوپای انقلاب بود و سایه ی سنگینش سایه سار آزادی خواهان جهان.

اما دیگر نه آن سایه بود و نه آن دستان. شاید دیگر انقلاب را بعد از آن روز باید در تاریخ می جست و امام را در...

اما آیا مگر می شود باغ نوشکفته ی انقلاب را بدون باغبان متصور بود ؟ مگر می توان انقلاب را بدون مدد و یاری الهی شناخت ؟ مگر میتوان کشتی نجات بخش انقلاب اسلامی را در دریای پر تلاطم دوران بدون ناخدایی خدایی رها نمود و منتظر ملحق شدنش به اقیانوس بیکران مهدی موعود بود ؟ آری دستان خمینی این بار از آستین پرورش یافته ی مکتب خمینی برون آمد و دل غمدیده ی امت را گرمی بخش شد.  خمینی زمان اینبار سیدی خراسانی شد و راه فرزند خمین در پیش گرفت و ادامه داد و از پای ننشست.

خمینی زمان ناخدای کشتی انقلابی است که معمارش آن را به نور ایمان آراسته نمود و اکنون که فانوس بصیرت در دست اوست راه را نشان میدهد تا کشتی همچنان پیشرود. اکنون که 23 سال از آن تاریخ می گذرد با همان توان پنجه در پنجه ی دشمن و چشم در چشم او دارد می جنگد و از پای نمی نشیند.

این امت به خود میبالد که ناخدای کشتی اش بزرگ مردیست که دلش گرچه از نامردی به ظاهر محرمان خون است اما خم به ابرو نیاورده است و همچنان خمینی باقی مانده است. 

ما نسل سومی ها هرچند در سایه سار خمینی کبیر نیارمیده ایم ، اما به خود میبالیم که در دریای مواج زمان خادم ناخدایی هستیم که او را امام خامنه ای نام نهاده ایم.

 

اللهم احفظ قائدنا الخامنه ای

 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: امام خمینی ، امام خامنه ای ، انقلاب اسلامی ، کشتی انقلاب اسلامی ، باغ نوشکفته ی انقلاب اسلامی ، نسل سوم انقلاب اسلامی ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 خرداد 1390 08:27 ق.ظ