تبلیغات
همسنگری 110 - سستی اعتقادات، هدف اصلی دشمن
تا زنده ایم سنگر را حفظ خواهیم کرد

سستی اعتقادات، هدف اصلی دشمن

شنبه 21 خرداد 1390 05:29 ب.ظ

نویسنده : عباس قدیمی

پیش از هر چیزی ابتدا چند سخن از مقام معظم رهبری را عرض می کنم که مرتبط با بحث ما نیز می باشد ایشان فرمودند:
ماجرای سلمان رشدی، برخی فیلم های ضد دینی غربی، کاریکاتورهای موهن و قرآن سوزی از جمله تلاشهای ناکام دشمنان دین اسلام است ضمن اینکه در داخل کشور هم، دنباله روهای آنان با اشاعه بی بند و باری، اباحی گری ( یعنی حلال دانستن هرچه حرام است و ترک واجبات و مکروهات و مستحبات و …) ، عرفانهای کاذب و حرکات مشابه درصدد سست کردن عقاید دینی مردم به ویژه نسل جوان هستند. علاوه بر عنصر دین، حضور و حمایت مستحکم مردم، پشتوانه ایستادگی مسئولان نظام اسلام است و دشمن نیز به همین علت، وفاداری مردم را نشانه رفته است.
حضرت آیت الله خامنه ای، شایعه پراکنی برای مأیوس کردن مردم، ایجاد بدبینی نسبت به مسئولان به ویژه رؤسای قوا، بزرگنمایی ضعفهای کشور و نادیده گرفتن پیشرفتها و اقدامات انجام شده را از جمله روشهای مخالفان نظام اسلامی برای ضربه زدن به اعتماد و وفاداری مردم دانستند.
این ها پیاماتی بود از جانب ولی امر مسلمین ، هشیار باشید که این ها هشدار است برای ما . 
امروزه واقعا این امر ها بسیار شایع شده است و هر بیسوادی که در این انقلاب به تحصیل پرداخته و از امنیت این نظام برای پیشرفتش استفاده کرده است باز هم نمک شکنی می کند و سخنانی هدفدار می زند. ولی من چند سوال دارم براستی چه سودی از این کار عاید آن ها می شود ؟ آیا جز این نمی باشد که دنیا و آخرت خود را خراب می کنند ! البته انتقاد و آزادی بیان وجود دارد و هر کس حق دارد نظر خود را اعلام نماید ولی حداقل ای کاش مرد باشند و مردانه قضاوت کنند و اخبار راستین اگر دارند افشا نمایند البته با مدرک و ارائه راهکار
متاستفانه بسیاری هستند که منتظر همین گونه جملات اند و می خواهند از همه چیز سوء استفاده نمایند و اعتقادات خودشان را قوی جلوه دهند از آنها می خواهیم به مسیر بر گردند و به سوی خدای منان طلب امرزش کنند که شک نکنند اگر غیر از این باشند در قیامت از یاران شیطان محسوب خواهند شد.
ای سرور کاینات ای آقای خوبی ها که اعمال همه را در پیش شما می آورند ما شب و روز برای شما دعا می کنیم و منتظر ظهورتان می مانیم دگر صبر جهانیان به پایان رسیده است پس کی آقا جان از پشت ابر بیرون می آیید و با نور و گرمای کامل وجودتان جهان را بهار می گردانید و ظلم و تباهی و دروغ و سست کنندگان را ریشه کن می نمائید.
اللهم عجل لولیک الفرج

 

 

 

 


 
دیدگاه ها : نظرات
دنبالک ها: خورشید آل یاسین ،
آخرین ویرایش: - -