تبلیغات
همسنگری 110 - مسئله خانوادگیست، بلندگوهای دشمن خاموش!!!
تا زنده ایم سنگر را حفظ خواهیم کرد

مسئله خانوادگیست، بلندگوهای دشمن خاموش!!!

دوشنبه 23 خرداد 1390 07:03 ب.ظ

نویسنده : عباس قدیمی

تمام کسانی که دانشگاه امام صادق علیه السلام را می شناسند نیک می دانند که این دانشگاه از معدود دانشگاه های سراسر ایران اسلامی است که همواره پیرو خط اصیل انقلاب اسلامی  بوده و در این راه از هیچ کوششی فروگزار نکرده است.ریاست محترم این دانشگاه، حضرت آیت الله مهدوی کنی بزرگ مردی است که سابقه ی انقلابی و ولایی او بر هیچ کسی پوشیده نیست. ایشان از ابتدای تاسیس این دانشگاه با تربیت نیروهای مخلص و وفادار به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره نشان داده اند که نه تنها خود فردی انقلابی و پیرو خط اصیل انقلاب اسلامی یعنی خط امام است که حتی در پرورش نیروهای دارای این نوع تفکر از هیچ کوششی فروگزار نکرده است .
آنچه که در این دانشگاه بیش از هر چیز دیگری به چشم می آید همانا روحیه ی انقلابی و به عبارت دیگر روحیه ی بسیجی تمامی مسئولین و دانشجویان این دانشگاه است که هیچ کس نمی تواند خدشه و آسیبی به این تفکر ناب وارد آورد.
همه می دانند که اختلافات جزئی و ناچیز نگرشی در هر جامعه از ملزومات پویایی و زنده بودن آن جامعه است. اما این اختلافات ناچیز هیچگاه به معنای ایجاد دو نوع تفکر کاملا مجزا و مخالف یکدیگر در آن جامعه نیست.یکی از حربه های دشمنان در ایجاد اختلاف و تفرقه در بین اعضای یک جامعه ی انقلابی و اصیل همانا القای وجود اختلاف در بین اعضای آن جامعه است .
دانشگاه امام صادق نیز در برهه های مختلف زمانی از این هجوم دشمنان در امان نبوده و بار ها دیده شده که عناصری از خارج از این مجموعه سعی در ایجاد اختلاف در بین بدنه ی دانشجویی و بدنه ی مدیریتی این دانشگاه بوده اند که البته به لطف خدا و تدابیر هوشمندانه ریاست محترم دانشگاه و هوشیاری دانشجویان این دست توطئه ها خنثی گشته است .
عدم برگزاری برنامه ی رونمایی از کتاب جدید رضا گلپور در دانشگاه امام صادق در حالی صورت گرفت که دلیل آن چیزی جز اختلاف مسئولین برگزاری برنامه و معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی، پیرامون زمان برگزاری برنامه نبود، اما به علت آنکه این مسئله زمانی به مسئولین برگزاری برنامه اطلاع داده شد که تنها چند ساعت به برگزاری برنامه باقی نمانده بود و دست اندر کاران برنامه به ناچار برنامه را در جلوی درب ورودی دانشگاه برگزار نمودند.
اما برخی از سایت های خبری که تنها دم از اصولگرایی و دفاع از تفکر انقلابی می زنند با سوء استفاده از این رخداد  و حمله به قائم مقام محترم دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه که خود از چهره های انقلابی، بسیجی و دغدغه مند است با ضد انقلابی خواندن وی و انتساب وی به فراماسونری، سعی در اختلاف افکنی و ایجاد تشنج بین بدنه ی دانشجویی و مدیریتی این دانشگاه نمودند.
دست اندر کاران این دست رسانه ها بدانند که دانشجویان این دانشگاه این بی اخلاقی رسانه ای را به شدت محکوم کرده و به ایشان که با سوء استفاده از موقعیت ها و پنهان شدن در لوای انقلابی گری سعی در ایجاد اختلاف در بین امت حزب الله داشته و به بلندگوی دشمنان تبدیل شده اند، اعلام می دارند که بدنه ی انقلابی و بسیجی این دانشگاه کما فی سابق حضرت آیت الله مهدوی کنی را پدر معنوی خود دانسته و با هر اقدامی که سعی در ایجاد تفرقه بین دانشجویان بسیجی این دانشگاه و ریاست محترم دانشگاه داشته باشد به شدت برخورد خواهد نمود.

 

                            
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: امام راحل ، حضرت آیت الله مهدوی کنی ، دانشگاه امام صادق ، دشمنان ، بدنه مدیریتی ، دانشجویان دانشگاه امام صادق ، سایت های خبری ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 24 خرداد 1390 06:27 ب.ظ