تبلیغات
همسنگری 110 - وحدت رمز پیروزی
تا زنده ایم سنگر را حفظ خواهیم کرد

وحدت رمز پیروزی

چهارشنبه 15 تیر 1390 11:10 ق.ظ

نویسنده : عباس قدیمی

بی تردید بسیج را باید در جبهه ی انقلاب اسلامی، یگانه طلایه دار مبارزه و خط مقدم نبرد علیه ظلم، بی عدالتی و تبعیض دانست. کشتی انقلاب اسلامی در مسیر پر تلاطم خویش همواره وجود بسیج را در کنار خود احساس کرده و به حق این مجاهدت ها و فداکاری های بسیج و بسیجیان تحت سکانداری رهبری معظم انقلاب بوده است که این کشتی مستحم را از گردباد حوادث مصون داشته است.
اما از سوی دیگر باید دانست که جبهه ی انقلاب اسلامی هرچند با سپهسالاری این شجره ی طیبه پیش می رود، اما بدین معنا نیست که سنگر های دیگر این جبهه ی مقدس خالی از نیروهای مخلص انقلاب اسلامی باشد. برهیچ کس پوشیده نیست که در جنگ نرم کنونی این همکاری و همیاری سنگر نشینان انقلاب است که نتیجه ی جنگ را به نفع حزب الله رقم خواهد زد. بدون شک، پیروزی امت حزب الله در جبهه ی پیش رو در گرو عملکرد همه جانبه ی نیروهای مخلص و انقلابی است که با اقدام برنامه ریزی شده و عملکرد هوشمندانه خواهند توانست، پیروزی را از آن خود کنند.
در درون جبهه ی انقلاب اسلامی باید این نکته را پذیرفت که آنچه مجموعه ی بسیج را در میان تمامی مجموعه ها پیشگام و طلایه دار میکند صرف نام آن نیست، بلکه عملکرد های بجای این نهاد انقلابی است که همواره از بسیج یک چهره ی روشن و منور ساخته است.
اما متاسفانه در برخی از مواقع دیده می شود که عده ای با تفسیر نابجا از مفهوم طلایه داری و پیشگامی بسیج، به نوعی چهره ای انحصار طلبانه از بسیج را به نمایش میگذارند و آن را صرفا یک مجموعه ی منفرد به حساب می آورند، در حالی که هرچند بسیج را باید اولین سنگر مقاومت انقلاب اسلامی دانست، اما در خط مقدم انقلاب اسلامی سنگرهای دیگری نیز وجود دارد که در حال ایستادگی اند البته همه ی آن ها از بسیج درس آموزی و الگو پذیری می کنند. خطاب به این دوستان باید گفت که آنچه در حال حاضر اهمیت دارد، یکپارچگی و وحدت نیروهای حزب الله است پس با اقدام خود سبب برهم خوردن وحدت نشویم!!!!


 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بیسج ، جبهه ی انقلاب اسلامی ، مبارزه ، تفسیر ، مجاهدت ، سنگر انقلاب اسلامی ، خط مقدم انقلاب اسلامی ،
آخرین ویرایش: - -