تبلیغات
همسنگری 110 - شکست اصولگرایی :خیالی خام !
تا زنده ایم سنگر را حفظ خواهیم کرد

شکست اصولگرایی :خیالی خام !

یکشنبه 16 مرداد 1390 02:21 ب.ظ

نویسنده : عباس قدیمی

رفته رفته به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم و روزی نیست تا خبری در این زمینه نشنویم و نخوانیم .تمامی جریانات سیاسی همچون گذشته وارد میدان شده اند و در تلاش اند تا کرسی های مجلس را از آن خود کنند. جریان شکسته خورده ی اصلاحات نیز پس از آن که نتوانست اصلاحات آمریکاییش را در کشور به سر انجام برساند، در طول 8 سال فعالیت بی نتیجه ی خویش چیزی جز سرشکستگی و خفت را نصیب خود نساخت. این شکست با عدم توفیق در انتخابات مجلس هفتم و مهم تر از آن ریاست جمهوری دهم کامل شد و از این جریان بیگانه ی با جریان انقلاب اسلامی، جز جسدی بی جان و بی مایه باقی نگذاشت.
اما با اتفاقاتی که در چند ماه گذشته در کشور رخ داد و جریان اصولگرایی را وارد جبهه ی مقابله ی با جریان انحرافی و  پاکسازی دولت اصولگرا از این جریان ساخت ، این توهم به وجود آمد که شاید در میان جبهه ی متحد اصولگرایی انشقاق و اختلاف نظر ایجاد شده است و این اختلاف می تواند به عنوان یک دستآویز برای شکست این جریان گردد. در این راستا جریان شکست خورده ی اصلاحات بر آن شد تا دوباره وارد میدان گردد و با برنامه ریزی مجدد، عرصه را برای حضور  مجدد خود در میدان سیاسی کشور باز نماید و اهداف نامیمون خود را مجددا از سرگیری نماید .در این میان با تغییر استراتژی و تلاش برای تطهیر کارنامه ی خود از جریان فتنه،  به دنبال بازگشت مجدد به فضای سیاسی کشور می باشد .
هرچند که با ورود این جریان به صحنه ی انتخابات مجلس جدای از افزایش شور سیاسی در میان طبقات و اقشار مختلف مردم ، اصالت و همجنسی جبهه ی اصولگرایی با آرمان های انقلاب بیشتر و بیشتر می شود، اما جریان اصلاح طلبی باید بداند که جریان اصولگرایی یک تشکیلات صرف سیاسی نیست که بتوان آن را به انزوا کشاند و بر آن غالب شد بلکه جریان اصولگرایی تفکری است از جنس تفکر انقلاب اسلامی و تا هنگامی که ندای این تفکر در جهان طنین انداز است، اصولگرایی نیز با قدرت هرچه تمام تر خود پابرجاست و به حفظ و حراست از آرمان های انقلاب اسلامی پرداخته و با تاسی از منویات مقام عظمای ولایت بیش ازپیش به رشد و تعالی انقلاب شکوهند اسلامی همت می گمارد.   
 
                                      
 دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: انقلاب اسلامی ، اصولگرایی ، تفکر انقلاب اسلامی ، تفکر اصولگرایی ، جریان اصلاحات ، جریان انحرافی ، جریان فتنه ، مقام عظمای ولایت ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 16 مرداد 1390 03:09 ب.ظ